korting energie

Thomas Morus
Topic Starter
Berichten: 6165
Juridisch actief: Nee
Locatie: Utopia

korting energie

#1 , 28 okt 2022 14:18

"Iedereen met een variabel energiecontract of met een vast contract dat dateert van na 30 september vorig jaar krijgt dat basispakket.... De toekenning van de bedragen verloopt automatisch via de factuur. Ook mensen met een collectieve meter, bijvoorbeeld in oude appartementsgebouwen, zullen het basispakket krijgen." (bron: De Standaard)

Mijn huurder, in een gebouw met gemeenschappelijke stookketel op gas, vraagt me hoe hij zijn korting voor gas gaat krijgen vanaf volgende maand. Huurder betaalt me een maandelijkse provisie en elk jaar het saldo via zijn eindafrekening. De gasmeter van de stookinstallatie staat op naam van de VME.
Hoe moet dit nu? Aangezien ik zijn inkomen niet kent weet ik zelfs niet of hij er recht op heeft.
WIJSHEID IS EEN VERHEFFENDE VORM VAN INTELLIGENTIE

Reclame

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding

Terug naar “Huren”