Op zoek naar immokantoor met verzekering betaling huur

annieke
Topic Starter
Berichten: 48

Op zoek naar immokantoor met verzekering betaling huur

#1 , 10 mei 2009 14:36

Ik ben op zoek naar een immokantoor dat ervoor kan zorgen dat mijn appartement verhuurt wordt en met een verzekering aanbied dat ik elke maand mijn huur krijg. Ik besef dat ik hierdoor een deel van de huurinkomsten dien af te staan maar ik ben hiertoe bereid voor een zekere gemoedsrust.

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
Vandebos
Berichten: 16087

#2 , 10 mei 2009 18:20

hmmmm

of dat soort verzekering bestaat ben ik niet zeker. Wel zijn er verzekeringsmakelaar zoals korfina die een dubbelborg polis hebben.

De enige verzekering tegen elke maand betalen die ik ken is er zelf als jachthond achter zitten en vanaf de eerste maand niet betalen beginnen te schrijven. Maand twee onmiddellijk naar vredegerecht met verzoek tot uitzetting... Als je briefwisseling in orde is zou de vrederechter hier weinig problemen mee moeten maken.

Reclame

Terug naar “Huren”