Beste,
Wij hebben contact opgenomen met de huisbaas omdat het vocht vanuit de grond naar bovenkruipt in de kelder en ons materiaal dat daar gestokeert staat beschimmeld.
Zoals elke keer dat wij hem uitnodigen voor een probleem werd hij boos omdat wij het 'huis niet goed onderhouden'. Dit houdt in stof in moeilijk te bereiken hoeken, een rommelig huishouden met speelgoed en degelijke dat rondslingerd, een koer die eens geschuurd moet worden en vooral het feit dat ons ramen al een jaar niet gekuist zijn.
In mijn ogen zijn dit zaken die geen structurele schade brengen aan het huis.
Hij beweerd dat hij niets kan doen aan het vocht in de kelder want er zijn al verluchtingsgaten geplaatst en daarbij wil hij geen moeite doen voor ons omdat wij het huis niet onderhouden.
Heeft hij wel degelijk het recht onderhoudswerken te weigeren omdar we het huis niet naar zijn normen onderhouden?
Vocht in kelders is een veel voorkomend. Heeft hij al voldoende gedaan door verluchtingsgaten te plaatsen?
Indien niet, hoe kunnen wij hem dwingen de kelder aan te pakken? Door hem in gebreke te stellen?
Dank u voor de hulp.