Deurwaardersbeslag bij verhuurde woning

Corleone
Topic Starter
Berichten: 3
Juridisch actief: Nee

Deurwaardersbeslag bij verhuurde woning

#1 , 22 jul 2016 16:27

Hallo,

Wij hebben een huis verhuurd dat gedeeltelijk bemeubeld is : salon, eetkamer, éénpersoons slaapkamer, raambekleding en verlichting in het gehele huis, diepvriezer en grasmaaier. Van al deze voorwerpen bestaat een beschrijving + foto’s als addendum aan het huurcontract, ondertekend door beide partijen. Huurcontract + addendum werden geregistreerd.
Blijkbaar heeft onze huurder inmiddels heel wat (private) schulden gemaakt.
Wat gebeurt er met deze elementen wanneer een deurwaarder binnen valt en een boedelbeschrijving opmaakt met het oog op beslag? Kunnen wij deze elementen uit het beslag houden? Worden wij als eigenaar verwittigd als een deurwaarder langs komt?

Beste dank voor jullie input

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
mava105
Berichten: 22883
Juridisch actief: Nee
Locatie: Regio Leuven

#2 , 22 jul 2016 16:32

Ik geloof niet dat een DW wettelijk verplicht is de verhuurder te verwittigen. Hij zou dus de inboedel kunnen opladen en verkopen als uw huurder hem niet wijst op de huurovereenkomst en de bijbehorende inventaris. Heb jij nog de facturen van die zaken, want die zal DW zeker opvragen.

Reclame

Terug naar “Huren”