Dag allemaal
Op 1/12/2014 ging mijn contract in voor mijn nieuw appartement (gelijksvloers).
Pas half december bracht ik er mijn eerste nacht door.
Al snel had ik door dat er muizen in de muur/het plafond zitten die 's avonds erg actief zijn.
Ik kan hier écht niet door slapen (word er letterlijk constant van wakker in angstzweet en ga voor de 20ste keer die nacht nog eens kijken en luisteren) en slaap sindsdien (18/12/2014) dan ook bij mijn ouders.
Ik ben dan bij mijn bovenbuur gaan aankloppen die mij wist te vertellen dat zij al sinds het begin dat zij er woont (+/- 1,5 jaar) muizen hoort lopen in haar vloer van haar slaapkamer naar de keuken en terug. In het begin heeft ze vergif geplaatst, 1 dode muis gevonden die van het gif gegeten had, even geen last meer gehad, maar dan begon het gewoon opnieuw. Ze heeft dan nog enkele keren vergif geplaatst, maar nooit nog een muis gezien. Ze heeft dit destijds ook aan de huisbazen verteld, maar die geloofden er toen niks van. ("We verhuren dat appartement al 20 jaar en dat is het eerste wat we ervan horen...")
Omdat dit voor mij echt een onmogelijke situatie is om zo te genieten van mijn appartement, heb ik de huisbazen ook ingelicht.
Mij geloofden ze aanvankelijk ook niet, maar ze zijn dan toch langsgekomen (21/12/2014) om enkele spotjes uit te draaien en daar vergif te plaatsen.
Vandaag ben ik teruggekeerd naar het appartement (28/12/2014) en zijn ze nog steeds zeer prominent aanwezig.
Wat kan ik hieraan doen? Het vergif helpt duidelijk niet gezien ze in de muur zitten.
Ik heb een contract van een jaar afgesloten maar betaal voor iets waar ik totaal niet op mijn gemak kan leven.