Met mijn vennootschap huurden we een handelspand.
Toen mijn vennote de zaak in de steek liet heb ik de huurovereenkomst voor het handelspand beëindigd bij de huisbaas / advocaat.
Enige tijd later kreeg ik op mijn persoonlijke naam een dagvaarding van de huisbaas/advocaat om een schadevergoeding te betalen.
Op dat moment heb ik mijn advocaat gecontacteerd om dit te betwisten, aangezien dit op mijn persoonlijke naam was en niet op naam van de vennootschap.
Enige tijd later krijg is de uitspraak waarop nog steeds mijn naam vermeld staat.
Ik heb toen contact opgenomen met de deurwaarder, via aangetekend schrijven om dit te weerleggen.
Na meermaals contact proberen te hebben, kreeg ik het advies om via mijn advocaat inhoudelijk verzet aan te tekenen.
Toen is het helemaal misgelopen en bleek deze week plots een bevel tot openbare verkoop in mijn brievenbus te zitten.
Mijn advocaat is sindsdien plots totaal onbereikbaar.
Ik heb getracht om vandaag (vrijdag) een andere advocaat te contacteren, maar blijkbaar zitten alle advocaten in de regio op vrijdag in de rechtbank.
Aangezien de openbare verkoop gepland staat voor morgen (zaterdag) ben ik als weer veel te brave burger een stukje gaan betalen bij de verschrikkelijk arrogante deurwaarder.
Volgens die ongelooflijk arrogante mens, is er blijkbaar niets meer mogelijk en zal ik dus alles moeten betalen ondanks dat ik persoonlijk niets met deze zaak te maken heb
Is hier iemand die meer raad heeft?