Hoge prijs plaatsbeschrijving en nooit exemplaar ontvangen.

roosmuisje
Topic Starter
Berichten: 89

Hoge prijs plaatsbeschrijving en nooit exemplaar ontvangen.

#1 , 14 jul 2012 19:44

In ons huurconract staat volgend:

Zowel bij inrede als bij uittrede zal Immo Swennen een omstandige plaatbeschrijving opmaken tussen huurder of zijn aangestelde en verhuurder of zijn aangestelde. Bij uittrede zal de huurder tenminste 10 dagen voor het verlaten van het pand een afspraak maken met Immo Swennen om een plaatsbeschrijving op te maken? De kosten van deze twee plaatsbeschrijvingen worden geragen door de verhuurder en de huurder ieder voor de helf, zijnde elk 775€:2= 387,50€


De eerste betaling is dus reeds in het begin geweest en omdat we er zeker van waren om hier langer dan 3j te blijven wonen hebben we er geen werk van gemaakt om het bedrag aan te kaarten.
Maar nu is de situatie veranderd.
Eind mei 2013 loop ons conract ten einde en moeten we verhuizen. We zijn een gezin met 4 kinderen, dus een nieuw huurhuis binnen ons budget en noden van de kinderen zal niet evident te vinden zijn.
Zijn we alsnog in de mogelijkheid om de kosten van de plaatsbeschrijving aan te vechten? Want eigenlijk hebben wij nooit een exemplaar ontvangen van die plaatsbeschrijving.
En het immo heeft enkel op een kaartje van hun die 387€ ontvangen onder "dossierkosten" geschreven.

Reclame

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding

Terug naar “Huren”