onze tuin grenst aan de acheterzijde aan een perceel waar binnenkort een garagecomplex gebouw gaat worden van meer dan 40m², dus vergunningplichtig volgens mij.
Nu op de gemeente willen ze niet zeggen welke richtlijnen/bouwvoorschriften er zijn voor dat perceel.
De eigenaar is komen aankloppen om ons akkoord te vragen voor een muur van 3 meter hoog en de volledige breedde van onze tuin 11m te mogen plaatsen.
Gezien onze tuin al niet te groot is hebben we die niet getekend.
Nu gaat er waarschijnlijk een openbaar onderzoek komen, maar kunnen wij bezwaar aantekenen tegen die muur die toch wel onze schaduw en zicht van onze tuin gaan om zeep helpen.
Is net niet zo dat er standaard 1 meter van de achterbuur en 3 meter van de zijbuur rooilijn moet afgebleven worden?
Kan er ergens online iets opgevraagd worden van wat wel en niet kan?
groeten