Als je de straat inrijdt hangt dat bord toevallig aan de linkerzijde ?
Ja, maar dat is het probleem niet denk ik (het bewuste parkeervak is ook aan de linkerzijde komende van de enige ingang van de straat). Het probleem is dat het bord E9A in de verkeerde richting hangt.
Op sommige online kaarten en veel GPS systemen kan je niet zien dat de straat doodloopt door paaltjes (achter de paaltjes ligt het overige deel van dezelfde straat, niet doodlopend want daar is een zijstraat) terwijl de situatie al meer dan 20 jaar zo is.
We hebben het gevoel dat de signalisatie nu zo werd aangebracht in opdracht van iemand die van achter een bureaustoel op een, wat dit betreft onjuiste, online kaart heeft gekeken. En dat de opdrachtgever niet bewust was van het feit dat dat deel van de straat doodloopt en het verkeer maar van één richting kan komen.
Zo hebben we tijdens wegomleggingen bij werkzaamheden al de meest bizarre en overbodige tijdelijke signalisaties in de straat gekregen, telkens alsof er dan verkeer vanuit de doodlopende richting komt.