http://googlemapsinterface.kuleuven.be/ ... omlevel=18
(neem kopie/paste van de URL)
Dus komende van Constantin Meunierstraat (even uitzoomen terug om dat te zien) - binnenring Naamsevest - dan oversteken naar de buitenring aan de linkerkant van het kruispunt.
Je ziet al bv. dat de witte driehoeken maar tot in de helft van het fietspad gaan, want een indicatie is dat het fietspad (of spreekt men hier van fietsoversteekplaats?) in twee richtingen gebruikt mag worden.
Die witte driehoeken zijn bv. ook al fout, moeten volle witte lijnen zijn.
Het laatste verkeersbord op de gevolgde weg is een aanduiding van fietspad ter hoogte van het kruispunt Constantin Meunirstraat - Naamsevest. Op het kruispunt zelf staan geen borden voor fietsers (noch gebod, noch verbod).
Als je streetview opendoet dan zie je net twee fietsers dezelfde weg nemen ...
De politie-agent had tegen mijn zoon ook nog gezegd dat men met opzet het kruispunt dubbelzinnig laat, zodat op drukke momenten het verkeer vlot kan doorstromen.