Even een vraagje over parkeren in de tweemontstraat, vlak aan het sportpaleis. Bij het begin van de straat staat dit: https://www.google.be/maps/@51.231222,4 ... 312!8i6656, wordt bij ieder kruispunt herhaald. Op zich geen probleem dus, lijkt me. (behalve dat je serieus moet remmen om dat bord volledig te kunnen lezen :p).
Ik heb me daar ooit ook geparkeerd, in het eerste stuk van de straat en een boete gekregen. Ik stond nét achter dit bord, langs de linkerkant van de Tweemontstraat (dus niet op de brug, maar effectief in de straat waar in het begin dat ander bord stond: https://www.google.be/maps/@51.231919,4 ... 312!8i6656
Gezien er op de brug geen parkeergelegenheid is, vond ik het logisch dat dat bord op de linkerkant van de weg in de tweemontstraat sloeg (terwijl dit strikt volgens de wegcode waarschijnlijk niet noodzakelijk is, maar het schept alvast verwarring). Ik diende toen ook klacht in en de fout werd me vergeven.
iemand die zekerheid kan brengen over hoe je dat bord moet interpreteren? KAN je dat interpreteren alsof het op de Tweemontstraat slaat?
(niet dat ik het opnieuw wil riskeren, maar ik zag net een vraag over dezelfde straat op een ander forum, vandaar).