Moest deze namiddag in de buurt zijn en ben de toestand eens ter plaatse gaan bekijken. Bij het inrijden van de straat genaamd Fabiolapark staat inderdaad een blauw bord maar dat is GEEN verkeersbord ter afbakening van de blauwe zone maar een verkeersbord F19 ( eenrichtingsstraat ) Op deze plaats, dus kruispunt Schaapstraat/Fabiolapark, ben je al binnen de afbakening van de blauwe zone. Parc de Craene sluit aan op Fabiolapark en is enkel te bereiken via deze weg. Daar Fabiolapark eenrichtingsverkeer is moet je wegrijden via de Spoorwegstraat. Ook deze komt uit op de Schaapstraat en nog steeds binnen de afbakening van de blauwe zone. De afbakening valt quasi gelijk met de afbakening bebouwde kom. Op google maps staan de borden echter nog niet.
Welke blauwe lijnen TS voor ogen heeft weten we niet, in ieder geval geen wegmarkeringen. Misschien de blauwe lijnen op google maps.
In de wijk zijn er op verschillende palen van de openbare verlichting stickers aangebracht ter herinnering.
Als TS zijn broer daar woont zal die toch wel weten wat de parkeerregeling in de straat is.
Conclusie; TS kan de locatie NIET bereiken zonder de afbakeningsborden te zijn gepasseerd. We kunnen hem dan ook maar adviseren op zijn retributies te betalen en misschien eens zijn kennis van de wegcode op te frissen.
@Drone; als weggebruiker moet je kijken naar de verkeersborden en niet naar een of ander plan.
wegbeheerders maken genoeg fouten zodat men als bestuurder tot in detail op plannen van de parkeerfirma en/of de stad moet gaan kijken waar de blauwe zone soms loopt.
de straat waar ik woon is zo een schoon voorbeeld van nalatigheid en het niet correct aanduiden van een zone met een uitzondering
https://goo.gl/maps/Nx2RKgYq7hnsFfkH6
nergens staat "uitgezonderd bewoners met geldige kaart" , maw woorden, als ze van slechte wil zijn kunnen ze mij elke keer verbaliseren ook al heb ik een bewoners kaart
bij de parkeerfirma is de betrokken straat niet gekend op het plan en op het plan van de gemeente is de betrokken straat maar voor de helft ingekleurd als blauwe zone . . .
voor hetzelfde zijn ze "vergeten" een einde bord van de zone te plaatsen