Fietstraat
Geplaatst: 07 nov 2019 12:49
hier in St-Niklaas heeft men voor het station een fietsstraat willen inrichten, maar ik stel mij toch enige vragen bij de plaatsing van de borden die dit moeten afdwingen.
voor zover ik weet is een bord slechts geldig tot aan het volgende kruispunt en daar ligt nu juist het probleem.
de borden staan in een andere straat VOOR het kruispunt waar men de fietsstraat probeert in te richten en worden niet herhaald in de straat waar het de bedoeling is om een fietsstraat te hebben
https://goo.gl/maps/KtR6KAVcJWWyQ9Y4A
https://goo.gl/maps/6YjMTFYkm1HV8pxE6
geen recente streetview foto, maar het staat hier op deze paal
https://goo.gl/maps/sUpUb4xuBmEn8EaY8
zie ik dit nu juist en is er strikt genomen geen fietsstraat en staan de beginborden er van verkeerd?
voor zover ik weet is een bord slechts geldig tot aan het volgende kruispunt en daar ligt nu juist het probleem.
de borden staan in een andere straat VOOR het kruispunt waar men de fietsstraat probeert in te richten en worden niet herhaald in de straat waar het de bedoeling is om een fietsstraat te hebben
https://goo.gl/maps/KtR6KAVcJWWyQ9Y4A
https://goo.gl/maps/6YjMTFYkm1HV8pxE6
geen recente streetview foto, maar het staat hier op deze paal
https://goo.gl/maps/sUpUb4xuBmEn8EaY8
zie ik dit nu juist en is er strikt genomen geen fietsstraat en staan de beginborden er van verkeerd?