Is een T-kruispunt ook een "kruispunt" zoals eschreven in de wegcode?

kattemeel
Topic Starter
Berichten: 1
Juridisch actief: Nee

Is een T-kruispunt ook een "kruispunt" zoals eschreven in de wegcode?

#1 , 2 maand 4 weken geleden (24 mei 2019 09:31)

Betreffende KB 01.12.1975 Art.22ter.1.3° Art 22ter.1.3°

...OF die, op de kruispunten, alleen aangekondigd zijn door de erkeersborden A14, of die...

Geldt dit ook voor een T-kruispunt, aan de kant waar geen straat op uitkomt, en waarnaast een witte lijn parkeergelegenheid is, zoals ook doorlopend verder in de straat?

Iemand een idee?

Edgar W.
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Niet direct geholpen op het forum? Kijk even op Jureca.be voor snel en betaalbaar juridisch advies. of bel direct met een specialist op het nummer 0904 69 400 voor een eerste antwoord op uw vraag.
Inazuma
Berichten: 4585
Juridisch actief: Nee
Contacteer: Website

#2 , 2 maand 4 weken geleden (24 mei 2019 10:36)

Parkeer/stilstaanverbod geldt op de ganse verhoogde inrichting.
Indien correct gesignaleerd.

En ja, op een T-kruispunt is ook de kant waar er geen straat is, een deel van het kruispunt.

Linkje naar streetview, adres ?

Reclame

Terug naar “Wegcode & Verkeersovertredingen”