WERKLOOSHEIDUITKERING

68030719970
Topic Starter
Berichten: 57

WERKLOOSHEIDUITKERING

#1 , 26 jul 2015 06:07

KLOPT HET IEMAND DIE OP 30 JUNI GEEN VERDIEN VERMOGEN EN 33 PERCENT ARBEIDSONGESCHIKTHEID HEEFT EN VAN WERKLOOSHEID NAAR ZIEKTE GAAT DAT MEN ACHTERAF GEEN RECHT HEEFT OP WERKLOOSHEIDUITKERINGEN ?
EN DAT MEN BIJGEVOLG MAAR INTEGRATIEUITKERING DIENT AAN TE VRAAGEN .
IS DIT JUIST EN HEB IK DIT GOED VERSTAAN BEN IMMERS MINDERBEGAAFD ?

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
68030719970
Topic Starter
Berichten: 57

#2 , 26 jul 2015 06:14

klopt het iemand die op 30 juni geen verdien vermogen heeft en men is 33 percent arbeidsongeschikt en van werkloosheid naar ziekte gaat dat men achteraf geen recht geeft op werkloosheiduitkering ?
en dat men bijgevolg maar integratieuitkering dient aan te vraagen .
is dit juist en heb ik dit goed verstaan ben immers minderbegaafd ?

JPV
Berichten: 14657
Juridisch actief: Ja

#3 , 28 jul 2015 07:56

Zoals reeds ontelbare keren gezegd: je stelt onduidelijke vragen waarop het antwoord zo moeilijk te geven is dat je beter naar het OCMW of een sociaal huis zou gaan voor meer uitleg. Topic wordt dan ook gesloten.

Het KAN zijn dat er geoordeeld wordt dat iemand geen verdienvermogen heeft gehad en daarom eigenlijk geen recht op werkloosheidsuitkering heeft. Dan overigens ook niet op ziekteuitkering.

Reclame

Terug naar “Andere”