Nee, maar dat had je al moeten doen om een werkloosheidsvergoeding aan te vragen. Je C4 heb je nodig voor de kas, je vakbond of het HVW. Stel je zo snel mogelijk in orde, ook al heb je je C4 nog niet. Je kan toch al de andere papieren in orde brengen. Inschrijven VDAB gaat makkelijk via hun site, je print dat af en je gaat ermee naar je kas.
Is er een probleem met de C4 ? Je vakbond of HVW kan wat druk op de ketel zetten, hebben ze bij mij gedaan en was meteen in orde.
Nuttige link :
http://www.vdab.be/wegwijs/inschrijving.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vdab.be/ontslag/inschrijving.shtml#wanneer" onclick="window.open(this.href);return false;
Wanneer moet ik ik me inschrijven bij VDAB?
Je kan je inschrijven bij VDAB binnen de 4 weken voor de 'aanvraagdatum uitkering' of binnen de 8 kalenderdagen erna.
De aanvraagdatum uitkering is de dag vanaf wanneer je een uitkering aanvraagt. Je vraagt best een uitkering aan vanaf de dag dat je arbeidscontract afloopt (= datum op C4). Zo wordt je inkomen niet onderbroken. Stap dus zo snel mogelijk naar je uitbetalingsinstelling (vakbond of Hulpkas).