Werkwinkel onredelijk?

Franciscus
Berichten: 39656
Juridisch actief: Nee

Re: Werkwinkel onredelijk?

#31 , 17 sep 2014 19:32

Als u als extern consultant geen goede beginindruk geeft en niet goed presteert gaat u van die firma geen opdrachten meer krijgen.
Zowel privé als op een andere manier heb ik ook met zelfstandige moeten werken (oa verbouwingen).. wel de opgedane kennis van hoe en wat testen heeft zeker zijn nut gehad.
Zo hebben we een reeks van zelfstandigen waar we al naar gelang het probleem gewoon naar kunnen bellen .. zeggen wat het probleem is of toch wat wij denken dat het probleem is - wij vragen zelfs nooit naar wat gaat het kosten.. wij weten dat het goed zal opgelost worden tegen een redelijke prijs.

Reclame

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding

Terug naar “Werkloosheid”