Ik ben een van de personen,die door een zuster orde 57 jaar geleden,is door verkocht aan een rijke familie(met kleine adoptie) zonder medeweten van mijn echte moeder,daar zij ongehuwd was,men heeft haar verteld dat ik overleden was en begraven, na drie dagen in het moederhuis..
Ik ben gehuwd in 1967 met een huwelijksakte waar GEEN melding gemaakt werd over mijn adoptie,of over mijn echte moeder,alhoewel ik door moeder erkend was.
Door dit feit,ben ik maar achter de waarheid gekomen in 2012,waarop ik direct aan de dienst naamsverandering mijn aanvraag heb ingediend om mijn geboortenaam Dierckx terug te bekomen.
Ik heb daar nu bevestiging van gekregen,door het koninklijk besluit dat in het staatsblad is verschenen.
Daar ik op gronden,van geen juist ingevulde geboorte akte gehuwd ben,stel ik mij de vraag of ik rechtsgeldig ,niet mag hertrouwen met mijn echtgenote ,met mijn echte geboortenaam Dierckx,ook met een nieuw huwelijks contract.