Pagina 1 van 1
|Dringend ik heb nodig soms juridische advies
Geplaatst: 14 apr 2016 20:27
door benny95
Kan iemand mij hellpen . Ik kwam in belgie 1 jaar e half geleden als huwelijk met een european man. Maar hij maakt mij veel problemen ik heb kaart F nu hij zet mijbuiten het huis en heeft mijn adres afgeschaft.l Nu ik heb geen adres en ik weet niet moet ik ga naar OCMW or kan ik huur een huis bij mezelf ik werk met interim contrat voor een bedrijf. AUB dringend ik heb jouw advies nodig
Re: |Dringend ik heb nodig soms juridische advies
Geplaatst: 14 apr 2016 20:54
door Franciscus
Hij kan u niet buiten zetten gezien gehuwd of er moet een vonnis zijn.
Ga naar het OCMW van de gemeente waar u verblijft.
Doe daarna met hun hulp eventueel aangifte bij politie wegens de mogelijke strafbare feiten.
Ook uw adres afschaffen kan hij niet.
Dat kan alleen de gemeente ( college Burgemeester en schepenen) na een onderzoek van de politie die hebben vastgesteld dat u daar geen belangen meer hebt - onderzoek duurt op zijn minst 2 maand tot 6 maanden.
Re: |Dringend ik heb nodig soms juridische advies
Geplaatst: 22 apr 2016 22:21
door benny95
Ja hij heeft mij vanaf adres afgeschaaft ik was naar gemeente and zoek samenstelling van gezin Ik was afgeschrafft ik was naar mijn land voor Niew jaar 2 dagen later komt de wijk politie en mijn man zegt dat ik ga nooit meer in belgie komen. Ik heb 2 jaar en 2 manden huwelijk met hem maar ik heb 1 jar en 6 maanden in belgie zo weet iemand wat zijn mijn rechten te blijven in belgie. Hij wil niet in hem adres opnieuw schrijven.
Re: |Dringend ik heb nodig soms juridische advies
Geplaatst: 22 apr 2016 22:58
door Franciscus
Ga naar het OCMW van de gemeente waar u verblijft.
En neem al luw papieren mee.