Feitelijk samenwonen - belastingen & facturen

jill88
Topic Starter
Berichten: 21

Feitelijk samenwonen - belastingen & facturen

#1 , 11 jun 2014 09:51

Beste,

In juli ga ik feitelijk samenwonen met mijn vriend. In het verleden kon hij steeds een aantal dingen gedeeltelijk aftrekken van de belastingen (bijv. elektriciteit, internet,...).
We vroegen ons nu af of het in die context een rol speelt op wiens naam de contracten/facturen staan. Momenteel staan de contracten met deze leveranciers op mijn naam, en zouden we deze gewoon meenemen naar het gezamenlijke appartement. Zowel het contract als de facturen staan dus op mijn naam. Volstaat het om de facturen op beide namen te zetten of moeten we effectief de contracten stopzetten/aanpassen, zodat deze nog correct afgetrokken kunnen worden van de belastingen? Of is een aanpassing gewoon niet nodig, omdat ze enkel rekening houden met je hoofdverblijfplaats?

Vriendelijke groeten,

Jill

Reclame

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding