Beste,
Ik zit in een situatie waardoor ik een scheding zou willen aanvragen.
Ik ben 8 jaar getrouwd met een man die non stop verslaafd was aan internet sex, chatten en dergelijke. ik ervaar dit als vreemdgaan en heb hierdoor veel geestelijk verdrioet gehad.
Wij hebben 2 kindjes van 5 en 8 jaar.
Hij komt uit een welgesteld gezin e verdient veel geld, maar ik heb een klein beroep omdat ik altiijd veel voor de kindjes heb gezorgd.
Nu zou ik willen scheiden en ik vind datt ik door het leed dat ik heb meegemaakt, en ook ik kom niet uit belgie maar zou dan voor hem en de kindjes in belgie moeten blijven wonen, vind ik dat ik recht heb op meer dan 50% van het geld en de bezittingen, en maandelijkse alimentatie omdat ik anders niet rond zal komen.
Kunt u mij zeggen of ik hier recht op heb?
ook hij wil co-ouderschap doen, kan ik hier tegen in gaan? ik zou de kindjes vaker willen hebben dan hem.
Alvast bedankt!