Pagina 1 van 1

uit elkaar na 20 jaar samenwonen

Geplaatst: 23 jun 2008 09:20
door renee68
Dag,

Vorig jaar is besloten dat we uit elkaar gaan.
Het geloof in eeuwige liefde is voorbij.
Geen samenlevingscontract, 3 kinderen en een koophuis.
Na enige agressie van zijn kant heeft hij het huis een paar maanden geleden op eigen initiatief verlaten om niet meer terug te komen.
Via een mediator een convenant opgesteld ( waren we allebei bij) en toen er getekend moest worden begon hij moeilijk te doen. In het convenant was ook opgenomen dat ik met onze kinderen in het huis kon blijven wonen tot het verkocht zou zijn.
Nu heeft hij afgelopen weekend besloten zijn recht op te eisen en is dus in het huis teruggekomen. Ik kon hem de toegang toch niet weigeren?
De spanning is te snijden, hij probeert me gek te maken en zegt steeds dat als ik er niet tegen kan, IK dan maar moet weggaan. Maar ik wil de kinderen niet al te veel belasten en niet uit hun gewone omgeving weghalen. Hij heeft wisseldiensten en had eerder aangegeven geen co-ouderschap te kunnen doen vanwege deze diensten, maar dat terzijde.
Mijn dringende vraag is dus:
moet ik me erbij neerleggen?

alvast bedankt voor uw antwoord

Geplaatst: 24 jun 2008 10:54
door Gebruiker47
Had hij ondertussen zijn adres gewijzigd? Dit is zeer belangrijk!

Geplaatst: 25 jun 2008 21:26
door renee68
nee

Geplaatst: 25 jun 2008 21:27
door renee68
nee,
zijn adres had ik naar sommige instellingen gewijzigd, bijvoorbeeld een advocaat waar hij nog een rekening had en naar de kredietbank