Een vriend van mij zit momenteel in een echtscheiding. Er wordt gescheiden via EOT.
In maart moet hij voorkomen om de eerste keer te komen tekenen.
De regeling ivm de kinderen is om de 14 dagen een weekend en de helft van de vakanties.
Hij betaalt 300€ alimentatie (hier heeft hij totaal geen probleem mee, heeft hij zelf voorgesteld) en de helft van de bijzondere schoolkosten en bijzondere medische kosten.
Nu komt zijn bijna ex vrouw af dat ze de kinderen niet aankan, en dat ze ze op internaat wilt steken.
Nu is de vraag, vallen deze kosten van het internaat onder bijzondere schoolkosten of dient dit met de alimentatie betaald te worden.
Als hij nu voor bilocatie gaat, en ze dus telkens week/week komen ivp enkel de weekends, kan dit dan veranderd worden met een bijlage aan de EOT, en kunnen ze toch nog in maart gaan tekenen, of moet er dan een nieuwe EOT opgesteld worden, en dient alles dan terug binnengebracht te worden (en dus terug 8 weken wachten)
Alvast bedankt