dringend - vraag ivm overzicht opvragen

Loria
Topic Starter
Berichten: 554

dringend - vraag ivm overzicht opvragen

#1 , 24 aug 2008 09:52

ik zou een overzicht van belastingen willen opvragen van de periode 2001-2004 omdat er toen geen alimentatie voor mij is betaald.
Kun je ergens een kopie opvragen? desnoods online?

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
Tope
Berichten: 919

#2 , 24 aug 2008 10:44

Mijn dochter heeft een paar jaar geleden onmiddellijk een kopie van een aanslagbiljet op haar belastingskantoor gekregen.

Online zal dat je deze dokumenten niet kunnen bekomen, tenzij je je aangifte electronisch indient, want dan kan je ze afprinten.

Je kan ze wel schriftelijk aanvragen:

Quote

Hoe kan ik een afschrift van mijn aanslagbiljet bekomen?

In toepassing van de wet van 11 april 1994 op de openbaarheid van bestuur (Belgisch Staatsblad van 30 juni 1994) kan de belastingplichtige, indien hij niet meer over zijn aanslagbiljet beschikt, bij zijn taxatiedienst een afschrift ervan aanvragen.

Daartoe dient hij overeenkomstig de bepalingen van voormelde wet schriftelijk een gemotiveerde aanvraag te doen waarin hij uitdrukkelijk zijn aanvraag verantwoordt.

Het afschrift wordt afgeleverd conform de voorschriften van voormelde wet.

Unquote

http://fiscus.fgov.be/interfaoifnl/vragen/ipp/ipp9.htm

Reclame

Terug naar “Belastingen, BTW & Accijnzen”