waar een klacht indienen tegen een loodgieter

Froggy81
Topic Starter
Berichten: 2

waar een klacht indienen tegen een loodgieter

#1 , 30 okt 2013 09:26

Wij hebben onze woning verbouwd in 2012.
Echter zitten we nog steeds met een probleem dat onze loodgieter niet wil oplossen.

Eén van de werkzaamheden van de loodgieter was het aansluiten en installeren van een wandketel Ecotec Plus Condens vcw 346 (vaillant). Het probleem is dat u de condensatieketel veel te kort bij de electriciteitskast geplaatst is.

Wij zijn van mening dat dit probleem niet had mogen ontstaan, gelet op het feit dat de electriciteitskast er hing voor de installatie van de wandketel en we hem tijdens de installatie al gevraagd hebben deze ketel niet zo dicht bij de electriciteitskast te plaatsen. Ook hebben we hem er al enkele malen over aangesproken na de installatie.

Hij wil hier niets van weten en zegt dat deze juist geplaatst staat.
Wij hebben met Eandis contact opgenomen en de wandketel staat inderdaad te dicht bij de electriciteitskast.

Nu is onze vraag wat kunnen we hier tegen doen en waar kunnen we eventueel klacht indienen zodat deze loodgieter het probleem oplost.

Alvast bedankt voor informatie.

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
Oude Belg
Berichten: 3190

#2 , 30 okt 2013 10:37

meterkast? zekeringenkast? De zekeringenkast plaatst u waar u wil. De meterkast moet gemakkelijk te bereiken zijn. U mag er bv geen kastje omheen bouwen. Ik snap niet wat het probleem is met de verwarmingsketel; die is volledig afgesloten van de omgeving en verspreidt zo goed als geen warmte.
Waarom geen aangetekende zending als dat nodig is? "Ik heb geappt, gebeld, gezegd, gemaild, facegeboekt, met krijt op het voetpad geschreven.... " Neem pen en papier en schrijf!

Froggy81
Topic Starter
Berichten: 2

#3 , 30 okt 2013 11:24

Het is de meterkast.
Maar omdat de loodgieter die er bijna helemaal (haaks) tegen gezet heeft, kan deze niet meer open.
En volgens Eandis moet deze minstens 70 cm ervan af staan.

Reclame

mava105
Berichten: 22867
Juridisch actief: Nee
Locatie: Regio Leuven

#4 , 30 okt 2013 17:05

http://www.eandis.be/eandis/pdf/Info_ov ... sion_1.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Terug naar “Andere”