Verkoop auto

jelle01
Topic Starter
Berichten: 3

Verkoop auto

#1 , 07 jun 2012 08:31

Wij hebben vrijdag onze wagen verkocht aan een firma te Roeselare.
We zijn een prijs overeengekomen, hebben een contract ondertekend en alle papieren met sleutels overhandigd.
Mits het om een grote firma gaat waren wij ter goeder trouw dat, zoals beloofd, het afgesproken bedrag op onze rekening zou gestort worden op maandag of dinsdag.

Op onze wagen zit nog een afbetaling van 6 maanden en bij voorafgaand contact ( vóór verkoop ) met de bank bleek dit geen probleem omdat de lening staat op naam en de auto niet als onderpand wordt beschouwd. Er was dus geen probleem om de wagen te verkopen.
Wij kunnen gerust de lening vervroegd betalen maar dit zou kosten met zich meebrengen en op aanraden van bank is het voor ons voordeliger om nu nog 6 maanden onze maandelijkse afbetaling na te komen.

Toen er geen geld op onze rekening verscheen, heb ik contact opgenomen met de autofirma en wilden zij een verklaring van de bank dat er op de wagen geen lening meer zit. Zoniet, moeten zij de wagen niet hebben ondanks het feit dat alle papieren al zijn ondertekend en overhandigd.
Ze zeggen dat hun vraag wettelijk is.

Kunnen jullie ons advies geven ?

Alvast bedankt !

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
mava105
Berichten: 22865
Juridisch actief: Nee
Locatie: Regio Leuven

#2 , 07 jun 2012 12:30

Laat dan door de bank een dokument opmaken dat op de wagen geen onderpand meer rust en dat hij verkocht mocht worden.

Reclame

Terug naar “Andere”