Pagina 1 van 1

Autolening uit elkaar gaan

Geplaatst: 22 jul 2017 12:15
door Naomi93
Hey iedereen,
Een vriendin van me en haar vriend gaan uit elkaar. Jammer genoeg heeft ze haar hoofdje vorig jaar gek laten maken door hem en een autolening op haar naam genomen voor meneer zijn nieuwe auto. Nu gaan ze uit elkaar maar de auto staat uiteraard op zijn naam. De lening echter niet. Dat ze de lening zal moeten blijven betalen is ze zich jammer genoeg van bewust. Maar is er eventueel ezn manier dat ze de auto ook in haar bezit krijgt, omdat ze hier toch voor betaalt.. of gaat dit niet? Vriendelijke groeten!

Re: Autolening uit elkaar gaan

Geplaatst: 22 jul 2017 12:20
door denlowie
Op wie spreekt de factuur ?

Normaal staat dit op haar naam daar zij de lening heeft aangegaan .

Dat de nummerplaat en verzekering op zijn naam staat is geen bewijs van eigendom, enkel de factuur is een bewijs van eigendom.

Dus nazien op wie de factuur spreekt.

Re: Autolening uit elkaar gaan

Geplaatst: 22 jul 2017 17:56
door wanton
Normaal mag een bank of andere financiƫle instelling niet aan iemand een lening geven, als het te financieren voorwerp geen eigendom is of wordt van de ontlener. Dus normaal staat de factuur op haar naam. Heeft die ex meegetekend voor de lening?