Hallo,
Is het normaal dat je zowel een dwangbevel van gdw krijgt als loonbeslag (op dezelfde dag) voor een openstaande schuld ivm personenbelastingen.
Zowel gdw als loonbeslag gaat over hetzelfde kohierartikel!
Dus vrijdag 22e bezoek van gdw met dwangbevel op verzoek van de ontvanger der directe belastingen. De som van €769.39 (€527.16 belastingen en €242.23 kosten gdw) moeten 1 dag later betaald worden. Zowel man als vrouw krijgen dezelfde brief!
Nog geen uur later, postbode met aangetekende zending! Op naam van man, van de algemene administratie van de inning en de invordering. Hierin staat dus dat er beslag gelegd is op de man zijn inkomsten. In deze brief schrijven ze dat het om €538.56 gaat!
wat staat er nu te gebeuren?
De werkgever is dus reeds via aangetekende zending op de hoogte gebracht van het loonbeslag. Het loon zal de komende maand €538.56 minder zijn.
Maar die gdw wil ook geld voor hetzelfde + nog eens €230.83 erbovenop.
Niet wetende wat doen zijn de zorgen groot, aangezien de financiële situatie al krap is. Kan er iemand hierover eventueel raad geven??
Alvast bedankt