Hypotheek na CSR

Lore.hos
Topic Starter
Berichten: 1
Juridisch actief: Nee

Hypotheek na CSR

#1 , 23 dec 2020 13:25

We zijn reeds 7 maand uit collectieve schuldbemiddeling ( dit betekend dat we nog geseind staan op de zwarte lu hebben we een koopaanbod gekregen van een familielid ( zonde om het af te slaan). We hebben beide een vast inkomen. Maar een hypotheek vinden met de melding is moeilijk.
Weet iemand waar ik mogelijk een lening zonder woeker rente s kan aanvragen ? Zou de sociale lening fondsen doelt goedkeuren? Bestaat er een kans tot hypotheeklening ? De notariskosten kunnen we volledig uit spaarcenten betalen.

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
bosprocureur
Berichten: 7052

#2 , 23 dec 2020 13:50

Even checken of u voldoet aan de vereisten voor een sociale lening? Eventueel Vlaams Woningfonds contacteren ?

denlowie
Berichten: 15979
Juridisch actief: Nee

#3 , 23 dec 2020 15:16

100% lenen enkel de notaris kunnen betalen nu in deze crisis ?

Maar je zal moeten gaan bank shoppen, ga eens luisteren naar een 5 tal banken wat ze er van denken, en er zal er wel één zijn waar je mee in zee kan gaan .
Als er één deur dicht gaat, gaat er een andere open.

Reclame

basejumper
Berichten: 5142
Locatie: Diest

#4 , 23 dec 2020 20:44

Beste

Krediet verkrijgen met een melding op zwarte lijst is quasi onmogelijk.
Dan ook nog eens 100 % lening wensen waar banken voor niet gemelde klanten als regel 80 % hanteren is nog eens zo moeilijk.
Ik geef u weinig kans.
Uit zelfbeheersing groeit de Kracht.
Zelfkennis brengt ons tot Wijsheid.
Zelfvervolmaking leidt ons tot Schoonheid.

katje2560
Berichten: 101

#5 , 24 dec 2020 13:32

Ik zat vroeger ook in collectieve schuldenregeling. En na afloop heb ik een appartement kunnen kopen via een sociale lening. Moest wel een bewijs hebben dat al mijn schulden afbetaald zijn.
Succes!

katje2560
Berichten: 101

#6 , 24 dec 2020 13:36

Ik heb dat na mijn csr ook gedaan via het sociale woningfonds. Moest wel een bewijs hebben dat mijn schulden afbetaald zijn en dat er gelden zijn om de notariskosten te betalen.
Succes!

basejumper
Berichten: 5142
Locatie: Diest

#7 , 09 jan 2021 09:11

Foute firma en naam verwijderd - JurecaBE - moderator gespecialiseerd daarin? u zal ook wel zien tegen welke kostprijs.... Ik heb daar ook een paar dossiers van gezien. Gespecialiseerd in 'verloren gevallen' met woekerintresten bedoel je dan...
Uit zelfbeheersing groeit de Kracht.
Zelfkennis brengt ons tot Wijsheid.
Zelfvervolmaking leidt ons tot Schoonheid.

Terug naar “Krediet en Schuldbemiddeling”