Graag zou ik weten waar is sta in de volgende situatie, en wat ik eventueel zou kunnen doen:
December 2013:
Ik bevestig de aankoop van een salonmeubel per email. Verkoop vraagt 1000 euro voorschot en de andere 2500 euro zal betaald worden bij oplevering van meubel.
Meubel zou juni 2014 geleverd worden. Door verhuis vraag ik de verkoper of het meubel eind september 2014 geleverd kan worden. Geen probleem voor verkoper (per email)
November 2014:
Verkoper contacteerde me telefonish. De zetel zou niet meer geleverd kunnen worden.
Ik vroeg om het voorschot terug te betalen.
December 2014:
Nog geen voorschot terug gekregen van verkoper. Ik verstuur in een email dat de verkoper het voorschot moet terugbetalen.
2 maar 2015:
Na veel uitvluchten / smoezen / ... Nog altijd geen geld gezien. Telefoonnummers van mij die hij herkend worden niet meer beantwoord. Indien ik met een nieuwe nummer bel neemt hij wel nog steeds op. De verkoper leren kennen op een meubelbeurs. Hij is een verkoper die samenwerkt met verschillende belgische alsook buitenlandse meubelfabrikanten.
Het zou leuk zijn om te horen hoe ik er voor sta...
Waiting for reply...
Mvg,
Simon