Pagina 1 van 1

nieuwe stroomleverancier via deur aan deur verkoop.

Geplaatst: 05 jan 2014 14:21
door mieke1983
Hallo

Er is een verkoper aan de deur geweest de 11-12-2013 bij mijn moeder, ze heeft zich jammer genoeg laten overhalen voor een relax 3 jaar contract, het zou veel goedkoper zijn en blablabla ze wist wel niet wat ze had getekend, ik zie nu dit nu juist dat relax 3 jaar is.
Omdat ik eigenlijk haar papieren doe.
Kunnen wij dit nog annuleren of tenminste omzetten naar een contract van 1 jaar, volgens mij is dit toch bedrog zo de mensen misleiden.
Hoe pakken wij dit best aan ?

Groetjes Mieke

Re: ENI

Geplaatst: 05 jan 2014 14:27
door denlowie
Sorry maar dit is geen bedrog, je moeder heeft alles kunnen lezen voor aleer ze getekend heeft.
Daar zal je niks tegen kunnen doen, daar het reeds van 11-12-2013 is en de bedenk tijd reeds ver overschreden is.

Re: ENI

Geplaatst: 05 jan 2014 14:37
door chantika
http://www.juridischforum.be/forum/view ... =1&t=20561

Namen van personen of firma’s mogen niet worden vermeld, en zo veel meer kan Je lezen in de GEBRUIKSVOORWAARDEN van dit forum.

Re: ENI

Geplaatst: 05 jan 2014 15:53
door mava105
Heb hier vrijdag ook een dame van die firma aan de deur gehad, die zogezegd en energieonderzoek kwam doen. Pas na herhaaldelijk aandringen, zegde ze dat ze gestuurd was door dezen firma. Heb haar kordaat de deur gewezen zoals ik steeds doe bij verkopers of enquêteurs aan de deur. Ik zal mijn eigen wel informeren over zaken die ik acht zelf nodig te hebben.

Re: nieuwe stroomleverancier via deur aan deur verkoop.

Geplaatst: 06 jan 2014 01:35
door snellemichiel
Bedenktermijn overschreden u hangt aan het contract vast.
Tenzij u contractbreuk gaat plegen maar dat kan u heel wat kosten voor ... wel ja niets.