kostprijs electricien

koen999
Topic Starter
Berichten: 730

kostprijs electricien

#1 , 10 jun 2014 08:57

Hallo
ik vroeg onlangs een nazichtvan een brandcentrale en krijg hiervoor de rekening in de bus
er wordt een uurloon van 207 euro exclusief btw gerekend voor het eerste uur en 92 euro exclusief btw voor het tweede uur.
Kan dit zomaar?

De brandcentrale is van firma X en ik had goed voor dat het er een was van firma y en had dus firma y gevraagd om ze na te kijken. Mijns inziens had firma y dit meteen moeten melden bij aankomst en enkel een verplaatsingskost aanrekenen.

het probleem werd niet eens opgelost, de technieker schrijft op de bon dat er een lamp niet brandde in de gang waardoor hij zijn werk niet goed kon doen, dat terwijl er voldoende stopkontakten zijn om een looplamp in te steken. Van een technische dienst die 207euro vraagt excl btw mag men tenminste verwachten dat ze een zaklamp bij zich heeft of een looplamp.

Verder staat op de bon "dat als ik een betrouwbaar systeem wens ik aan vernieuwen moet denken"

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
Sirkii
Berichten: 5819

#2 , 10 jun 2014 19:49

De toegepaste tarieven in b2b (business to business - die brandcentrale zal daar wel onder vallen) qua voorrijkosten en uurlonen zijn soms om "achterover" te vallen. De betreffende firma moet dit wel ergens aangegeven hebben (onderhoudscontract, ...). Als je als particulier de interventie vroeg - onwetend van deze b2b "gebruiken" dan kan je altijd proberen (per AS) om de betaling te beperken tot een faire vergoeding.

Reclame

Terug naar “Consumenten Koop”