Online Bestelling Geannuleerd, Nog altijd niet terugbetaald.

tonnybc
Topic Starter
Berichten: 3

Online Bestelling Geannuleerd, Nog altijd niet terugbetaald.

#1 , 26 feb 2013 19:03

Beste

Ik had laatst op Fonq.be iets besteld, en vrijwel onmiddellijk (10min later) dit afgezegd telefonisch. Dat was uiteraard geen probleem en ik kreeg een bevestigingsmail met de annulatie met de belofte dat het bedrag zou terugbetaald worden.

Na enkele weken niets op mijn bank te hebben ontvangen had ik weer gemaild met steeds de belofte dat het na enkele dagen zou terugbetaald worden. Ook hadden ze me opnieuw mijn bankgegevens gevraagd enzovoort... allemaal om gewoon tijd te rekken.

Nu een maand later nog altijd niets, ik heb gedreigd met gerechtelijke stappen en wil dit ook doen, maar weet niet hoe ik dit moet aanpakken of waar ik juist moet zijn, aangezien dit dan mijn eerste "zaak" zal zijn.

Ik heb bewijs per email dat ze me het bedrag meermaals gingen terugstorten maar ze vegen er gewoon hun voeten aan en ik zit hier nu weer met de miserie.

Ok het is maar een bedrag van 60 euro, niet veel... maar het is wel MIJN geld en IK werk er te hard voor om het zomaar weg te gooien.


Bij voorbaat al zeer hartelijk bedankt





Tonny

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
Drone
Berichten: 3136
Locatie: st-niklaas

#2 , 26 feb 2013 23:12

eerst aangetekend in gebreke stellen.

indien na 2 weken nog geen antwoord, negatief antwoord of geen terug betaling een klacht indienen bij de economische inspectie

Reclame

Terug naar “Consumenten Koop”