Deeltijdse job in onderwijs: gevolgen voor werkloosheidsuitkering

sinte
Topic Starter
Berichten: 1
Juridisch actief: Nee

Deeltijdse job in onderwijs: gevolgen voor werkloosheidsuitkering

#1 , 29 sep 2016 09:06

Hey iedereen,

momenteel ben ik voltijds werkloos met een referteuitkering omdat ik al lang in deze situatie zit. Maandag begin ik als leraar in het volwassenonderwijs voor een opdracht van 5/20 tem einde schooljaar.

Ik vraag mij af of dit gevolgen heeft voor mijn uitkering daarna. Ik heb, denk ik, geen recht op "deeltijds met behoud van rechten" omdat ik minder dan 1/3 van een voltijdse job zal werken. Welke uitkering krijg ik dan vanaf juli? Terug mijn referteuitkering? Of minder omdat ik maar deeltijds heb gewerkt?

Heeft deze kleine opdracht ook gevolgen voor mijn pensioen en andere sociale zekerheid zaken?

Ik hoop dat iemand mij kan verhelderen.

Bedankt.

Reclame

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding