Pagina 1 van 1
Niet kunnen werken
Geplaatst: 21 sep 2016 13:32
door Madeliefje35
Op een bediende kantoor was er deze week een half uur waar ze niet konden werken door het plat liggen van netwerk en servers. Dit was de dag ervoor 's avonds via mail doorgegeven dat dit zou gebeuren. De meeste hebben pas 's morgens de mail gezien.
Moet dit worden ingehaald?
Re: Niet kunnen werken
Geplaatst: 21 sep 2016 13:42
door Blaatpraat
Als dat zou moeten ingehaald worden, zou mijn werkjaar verlengd worden met een paar weken...
Ben er redelijk zeker van dat je dit onder de categorie "overmacht" kunt plaatsen, en dus niet moet inhalen.
Re: Niet kunnen werken
Geplaatst: 21 sep 2016 14:09
door JPV
Moet idd niet ingehaald worden. Als het zo belangrijk is voor de werkgever moet hij maar een reservesysteem voorzien
Re: Niet kunnen werken
Geplaatst: 23 sep 2016 11:56
door j.demoor
“Art.20.De werkgever is verplicht : 1° de werknemer te doen arbeiden op de wijze, tijd en plaats zoals is overeengekomen...”(3 JULI 1978. - Wet betreffende de arbeidsovereenkomsten).
‘Dit was de dag ervoor 's avonds via mail doorgegeven dat dit zou gebeuren.’ is niet een geldige wijziging van de overeengekomen tijd.