arbeidstijd
Geplaatst: 20 jun 2016 14:45
waarom mag een vrijwillige brandweerman meer uren presteren (bij zijn hoofd werkgever 38h en ook bij de vrijwillige brandweer) en een beroeps brandweerman maar 38h per week ?
wordt politieker dan mag je tijdens dezelfde uren verschillende betaalde jobs uitoefenenis er dan geen tegen strijdigheid in de wet ,langs de ene kant mogen we maar 38h per week werken langs de andere kant als we voor 4 werkgevers werken en dat voor 20h per week dan kan dat allemaal ,is dat logisch?
Dit is geen politiek forum, maar een juridisch forum.is het dan normaal dat men het 24h systeem wilt afschaffen omwille van gezondheids en veiligheid reden voor de brandweermannen en slachtoffers , wat met vrijwilligers die een hoofdberoep hebben en s'nachts worden binnen geroepen , kunnen zij dan wel 24h werken ,is dat dan wel veilig en gezond voor hen en de mensen kunnen zij meer dan een ander?