Mag je de wagen gebruiken voor woon-werkverkeer, of ander privégebruik? Dan moet je deze ook kunnen uitschakelen.
Uitschakelen gebeurt automatisch op afstand (ttz, de tracker blijft aanstaan maar het signaal wordt niet geregistreerd) buiten de werkuren, *in principe*. Indien de wagen alleen voor werkverkeer mag worden gebruikt dan mag er getrackt worden om het tijdsgebruik in de gaten te houden, bv bij vertegenwoordigers. Indien ook privaatgebruik, dan enkel tijdens de werkuren. Maar in beide gevallen moet men ervan op de hoogte worden gesteld (arbeidsreglement of car policy).
Is overigens niet zeker dat het uw werkgever is die trackt, sommige leasingfirma's plaatsen een tracker die pas bij melding van diefstal wordt gevolgd. Net als overigens alle autoverhuurbedrijven dat doen.
Ik ben geen advocaat, u gebruikt de informatie die ik verstrek strikt op eigen risico. Win steeds gekwalificeerd advies in voor belangrijke beslissingen.
Gelieve vragen te stellen via het forum, NIET via persoonlijke berichten.